سایت سرگرمی، تفریحی، جالب، خواندنی، عکس، اس ام اس، پزشکی
تبلیغات
  • صفحه نخست
  • تصاویر خنده دار
  • عکس های دیدنی
  • عکس های عاشقانه
  • عکس بازیگران
  • طنز
  • مطالب جالب و خواندنی
  • خبری
  • مطالب خنده دار و طنز
  • مطالب عاشقانه
  • انواع فال گوناگون
  • انواع طالع بینی
  • فال روز
  • پیامک تبریک
  • پیامک خنده دار
  • پیامک عاشقانه
  • پیامک سرکاری
  • اخبار سینما و هنری
  • بیوگرافی بازیگران خارجی
  • بیوگرافی بازیگران ایرانی
  • مصاحبه و گفتگو
  • رژیم غذایی و لاغری
  • بهداشت ، زیبایی و فشن
  • مدل لباس و مانتو جدید
  • پزشکی و سلامتی
  • خواص خوراکی ها
  • روانشناسی و خانواده
  • زنان و مردان ایرانی
  • سبک زندگی
  • دانشمند و فناوری روز
  • آموزش و ترفند موبایل
  • آموزش و ترفند کامپیوتر
  • آموزش شیرینی پزی
  • آموزش آشپزی
  • تاریخ و آثار باستانی
  • اعتیاد و مواد مخدر
  • مجله خبری روز
  • دینی و مذهبی
  • دنیای اتومبیل
  • ایرانگردی و جهانگردی
  • دانستنی ها
  • ورزشی
  • تبلیغات
    تبلیغات
    برگزیده های سایت
    تبلیغات

    والیبال قهرمانی جهان 2018؛ نمایش ضعیف ایران برابر میزبان

    مجموعه : ورزشی


    در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )

    وبسایت رسمی برنامه نود – تیم ملی والیبال ایران در ششمین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی جهان به مصاف بلغارستان رفت و نتیجه را به حریف واگذار کرد.

    به گزارش وبسایت نود، تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود در مرحله دوم رقابت های قهرمانی جهان در دیداری تکراری به مصاف بلغارستان رفت که این مسابقات با نتیجه 3 بر صفر و با امتیازهای 25 بر 19 ، 28 بر 26 و 26 بر 24 به سود بلغارستان خاتمه پیدا کرد. شاگردان کولاکوویچ پیش از این در مرحله مقدماتی موفق شده بودند که بلغارستان را با نتیجه 3 بر یک شکست دهند.

    سرمربی تیم ملی والیبال ایران برای شروع این مسابقه از ترکیب سعید معروف، سید محمد موسوی، علی شفیعی، میلاد عبادی پور، محمد جواد معنوی نژاد، امیر غفور و محمدرضا حضرت پور استفاده کرد.

    برنامه بازی های ایران در مرحله دوم به شرح زیر است:

    شنبه 31 شهریور: ایران – کانادا، ساعت 17:30 به وقت تهران

    یکشنبه اول مهر: ایران – آمریکا، ساعت 17:30 به وقت تهران

    گروه بندی مرحله دوم مسابقات به شرح زیر مشخص شد:

    گروه E، میلان: ایتالیا، هلند، روسیه، فنلاند

    گروه F، بولونا: برزیل، بلژیک، اسلوونی، استرالیا

    گروه G، صوفیه: آمریکا، ایران، بلغارستان، کانادا

    گروه H، وارنا: لهستان، صربستان، فرانسه، آرژانتین

    تیم‌های نخست گروه‌های 4 گانه و بهترین تیم های دوم (2 تیم) راهی مرحله سوم مسابقات خواهند شد.

     

    1004